| AnDutZzA020 a întrebat:

Toti prietenii imi zic ca iubitul meu e urat si ma si ma simt foarte nasol cand ei rad de mine pentru ca sunt cu el. Chiar si varul meu a intrat pe fb-ul lui si mi-a zis ca e urat si sa nu mai vorbesc cu el. Sincer eu il iubesc enorm asa cum e el, si ador felul lui de a fi dar nu mai suport gura lumii. Stiu ca nu conteaza aspectul intr-o relatie dar nah. Ce sa ma fac?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu il iubesti nu? De ce sa ii bagi in seama atunci?
Intr-o relatie nu conteaza aspectul pentru unii, pentru altii da. Daca pentru tine nu conteaza si el este un om minunat, vorbeste frumos, face cadouri etc (face ce iti place tie ), nu va despartiti!
O zi buna! Succes!

| CR7_2771 a răspuns:

Nu-i băga în seamă. Dacă tu îl iubeşti, asta-i cel mai important. Unii poate o fac din gelozie, alţii o fac din răutate, doar ştii cum sunt oamenii.