| JustLiveYourLife a întrebat:

A inceput scoala si eu am nevoie de cateva ideei.Am parul lung pana la coate si uniforma la scoala este camasa alba si cravata rosie. Vreau si eu ideei cum sa imi fac parul, cu ce sa accesorizez uniforma, ce sa port pe langa uniforma(o vesta ceva)adica o tinuta care sa cuprinda camasa si cravata. Cele mai bune ideei funda:XMultumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| madalinaioana2008 a răspuns:

E fain impletit spic. daca ai avea pe cineva sa te ajute...sa il faci asa pe diagonala. sper ca m-ai inteles ce am vrut sa spuntongue sau sa il prinzi la spate asa mai lejer.sau clamite, mai prinzi cateva suvite.si o sa faci ceva frumos.:* ca accesorii poti sa folosesti un ceas, curele la pantaloni(la camasa nu merge ca ai cravata).mai ales daca mai ai si o geanta pe masura.o sa fii frumi:*. chiar daca ai uniformahee hee

2 răspunsuri:
| JustLiveYourLife explică:

Nu! Sunt la 103tongue.

| mekage a răspuns:

Esti la lucia blaga sebes