| Frumusiha_Violeta_1997 a întrebat:

A-si vrea sa-mi cumpar o tableta. Ce sfaturi imi dati?

11 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Bună,
Eu am Samsung Galaxy Tab şi sunt foarte mulţumită de ea. E uşor de folosit. Nu-ţi lua Allview. O rudă şi-a luat 2, ambele s-au stricat după câteva luni.
Numai bine!(:

| William a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu dai banii pe lucruri de care nu ai nevoie. Ce vrei sa faci si nu poti fara tableta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Având în vedere dorinţa ta de a-ţi cumpăra o tabletă, eu te sfătuiesc să nu-ţi cumperi, ci să furi una.

| parvuconst a răspuns:

Tableta Samsung Galaxy Tab 3

| Frumusiha_Violeta_1997 explică (pentru parvuconst):

Mersi pentru propunere :*

| DunkelheitBu a răspuns:

Iti recomand un dex.

| SashaS a răspuns:

Buna! Eu iti recomand sa iti cumperi o carte de romana, in special un abecedar happy Fara suparare :*

| Frumusiha_Violeta_1997 explică (pentru SashaS):

Ok laughing eu zic ca tu sa citesti o carte, sau mai bine cauta-ti alta ocupatie mai progresiva care sa stimuleze neuronii pe care inca ii mai ai in capusorul ala. TPU este un sit in care se pun intrebari, nu un sit in care tu sa comentezi cum este scrisa intrebarea. Ceea ce faci tu sa numeste lipsa de ocupatie.laughing

| SashaS a răspuns (pentru Frumusiha_Violeta_1997):

Draga mea, TPU este un "sit" in care dai sfaturi, da? Asta e sfatul meu pentru tine.
Hai te pup!

| Narcis_Puiu_2000 a răspuns:

Poti ds iti cumperi tot in afara de ipad ceva de genu ca Tableta ALLVIEW City Life uite de unde o poti cumpara http://www.altex.ro/tablete

| t3ker a răspuns:

Buna, intai te uiti la procesor apoi la RAM si dupa la pret laughing bafta big grin