| pynnk a întrebat:

Buna TPU :* a venit vara :X strand mare:X as vrea si eu sa merg dar nu stiu ce costum de baie mar avantaja mai bine sad burtica nu am dat am picioarele un pic cam groase fac genoflexiuni in fiecare seara sper sa mai slabesc, ce costum de baie mar avantaja?batting eyelashes dau funda pentru primul rasp bun:X:X mersi:* Cum as putea slabi la picioare repede?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| Anna_9116 a răspuns:

Pai mai... tu ai picioarele un pic mai groase "din constructie" ca sa zic asa. sau pentru ca la tine acolo se depune grasimea? ca daca faci genoflexiuni o sa faci muschi la picioare si s-ar putea sa ti le ingrosi... daca nu ai ce sa dai joswinking

| pynnk explică:

Atunci cum as putea slabi la picioare repede?:-ss

| gεόrgιιαηα a răspuns:

Poi ...depinde ce culoare te avantajeaza.sh daca iti sh place cum sta...

Asta depinde numai de tine

| Spidi a răspuns:

Buna! Nu stiu fata...si eu am aceeasi problemasad
Cred ca ar fi mai potriviti boxerii (ca sa afli cu ce iti sta mai bine trebuie sa probezi acasa lenjeria intima si sa te uiti in oglinda.vezi cu ce fel iti sta mai bine) iar referitor la sutien nu stiu...
Culorile: nu trebuie sa fie o culoare foarte aprinsa, adica sa nu sara tare in ochi.ar fi bine un roz mai deshis, bleu etc.
Bafta! :*