| anonim_4396 a întrebat:

Aceasta este o intrebare pentru cei care locuiesc in Bucuresti. Cum este mall-ul Parklake (nu stiu cum se scrie) si,, fauna" din cartierul in care se afla? Eu locuiesc aproape de Mega Mall, deci nu am fost la prea multe mall-uri din Bucuresti in afara de acesta, iar maine as vrea sa merg cu o prietena de a mea acolo, insa mama zice ca fauna de acolo este foarte proasta si ca zona e periculoasa desi am cativa prieteni care locuiesc in zona aia si vin si pleaca de la scoala acolo in fiecare zi. Am 13 ani si poate ce am zis pana acum suna ca si cum as fi cam,, speriata de bombe", dar vreau sa stiu daca e asa periculos cum zice mama ca sa stiu la ce sa ma astept. De mentionat ca am mai fost singura prin Bucuresti si am calatorit cu diferite mijloace de transport in comun si stiu cum sa ajung la mall si chiar nu inteleg de ce zice ca e asa periculos. Aveti experienta cu mall-ul acesta sau cu zona in care se afla? Multumesc! :*

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E un mall ca oricare altul. Nu cred ca se ia nimeni de un copil in mall unde e plin de paznici