| allexandraaaaa a întrebat:

Acum 3 luni am avut un contact sexual neprotejat 5 minute, iar restul protejat, nu si-a dat drmu` in mine. De atunci menstruatie mi-a venit regulata, normala si m-a tinut cat ma tinea de obicei, o saptamana. Dar luna asta, fie abia pe 10 mi-a venit(normal pe 16 ar trebui sa mi se termine)dar in cantitate putin mai mica si putin maronie. Credeti ca sunt sanse sa fiu insarcinata si sa imi fii venit peste? Si 3 luni...

Răspuns Câştigător
| MuncaLaDomiciliu a răspuns:

Nici o sansa sa fii insarcinata.Probabil ai racit, ti-a fost frig la picioare sau ceva de genul. Data viitoare foloseste protectie tot timpul, este important sa te protejezi si impotriva BTS(boli cu transmitere sexuala). Succes!

| allexandraaaaa explică (pentru MuncaLaDomiciliu):

Racita am fost, si inca mai sunt putin. Cand au fost acele ploi am ajuns acasa facuta varza. laughing Multumesc pentru raspuns. Maine am sa fac un test de sarcina oentru orice eventualitate big grin

| MuncaLaDomiciliu a răspuns (pentru allexandraaaaa):

Pentru linistea ta interioara, poti face.Ai grija sa nu mai racesti, complicatiile racelii nu sunt placute pentru fete. Si protejeaza-te! nu ai de unde sa stii pe unde a mai fost "monsieur" inaintea ta... big grin

3 răspunsuri:
| Saskesai a răspuns:

Nuuu nu ai cum sa ramai, se mai intampla uneori sa nu fie atat de grav sa-ti curga mult. Probabil pentru ca ai fost racita sau altceva, dar nu te ingrijora!