| DeeaUcideVisse a întrebat:

Buna TPU` acum am o intrebare pentru cei care va uitati la anime in special Death note big grin
Stie cineva cati ani avea L Lawliet Light Yagami si Nero?big grin
Si as vrea sa stiu si eu ce pararere aveti despre faptul ca L moare si ca Nero ii ia locul? :X
scuze categoria big grin

Răspuns Câştigător
| Roberto a răspuns:

Light este nascut in 28 februarie 1986 in manga iar in anime este nascut in 28 februarie 1989.Nero este nascut in 24 august 1991 in manga iar in anime in 24 august 1994.Nu ma asteptam sincer dar asta e placut la death note suspansul si modul prin care iti capteaza atentia.