| anonim_4396 a întrebat:

Acum cateva saptamani m-am certat cu un baiat pe care nu-l cunosteam (pe facebook) pentru ca ma enerva si am inceput sa ne injuram (prin mesaje) si o prietena de-a mea tot vorbeste cu el despre mine si imi zice cateodata ca el incepe discutia si cand il vad afara la scoala sau in vacanta se uita la mine dar nu ca si cum ar fi nervos si ar vrea sa ma bata se uita mai mult IMPRESIONAT, o data l-am surprin ca se uita la mine cu buzele putin departate (asta cand am trecut pe langa el si am intors capul). Totusi nu inteleg prietena mea zice ca el cand vorbeste cu ea ma face c**va si nu stiu ce sa cred! Voi ce credeti?

5 răspunsuri:
| klaws007 a răspuns:

De ce nu il intrebi tu personal sa vezi ce parere are despre tine? lumea(inclusiv asa zisii "cei mai buni prieteni") pot sa spuna multe minciuni.

| LadyLuck a răspuns:

Hmm. prietena ta poate fi geloasa? si nu toti "prieteni" sunt prieteni daca intelegi ce vreau sa spun. iar daca baiatul te priveste inseamna ca totusi nu e cum spune acea prietena. e o simpla parere vezi si tu vorbeste cu el

| KaTaNa97 a răspuns:

Hmm...am patit si eu asa cu un strain. da-mi adresa de facebook sa vad daca te pot ajutablushingbig grin

| Marry410 a răspuns (pentru KaTaNa97):

Aici e linkul cu profilul meu..http://www.facebook.com/profile.php?id=100002204695539

| Marry410 a răspuns (pentru KaTaNa97):

De fapt...sti ceva hai mai bine pe mess CA fb_UL MA ENERVEAZA! Trimte-mi ca mesaj pe facebook id-ul tau si eu te invit! Te rog!