| Laura_1268 a întrebat:

acum cateva zile am facut dragoste cu prietenul meu neprotejat, adica de cand nu mai sunt pe "stop" (19 august) am facut numai neprotejat, nu s`i-a dat drumu in mine dar imi este frica sa nu fiu insarcinata, in plus ma dor foarte tare sanii, ce se intamplaa?(am 15 ani) am nevoie de raspuns. funda

Răspuns Câştigător
| rebecutza15 a răspuns:

Poi la varsta asta e periculos sa faci dragoste... te poti imbolnavi si chiar daca nu erai pe stop o perioada inainte si dupa esti fertila... Sfatul meu este sa iei un test de sarcina si indiferent de rezultat du-te urgent la medic sau discuta cu mama tahappy
Sper sa te ajute sfatul meu...