| MihaiN1 a întrebat:

Acum ceva timp am vazut pe Kanal D intr-o seara un film de groaza, era ceva de adevarat infricosetor.
Era vorba despre un grup de oameni pe care ii cauta moartea, si fiecare au murit pe rand in diferite situatii, dar in final au mai ramas 2 tineri un baiat si o fata, mortea o cauta pe fata si la sfarsit fata i-a spus baiatului : mai bine pleaca, pe mine ma cauta si ea sa aruncat cu masina intr-un lac.
A fost un film de-a dreptul infricosetor cum oamenii mureau in lift spintecati...
As vrea sa stiu si eu daca se poate cum se nume acel film.
Astept orice idee de la voi si sper sa reusesc sa dau de el.
Scuzati categoria.

Funda + vot celui care ma ajuta!

2 răspunsuri:
| DjDanutzy a răspuns:

Buna
se numeste
scary movie dar poate sa fie scary movie 1 2 3 4

| TOOL a răspuns:

Final destination 2.