| cameleonis a întrebat:

Am un maaaaare lapsus legat de un film. Deci de 1 an de zile il tot caut si nu il gasesc. Este vorba de un film horror si putin psihologic despre un grup de adolescenti ce pleaca intr-o calatorie si fac accident, fiecare a murit intr-un anumit mod(lucru ce este dezvaluit la final) insa actiunea filmului continua dupa accident ca si cand l-ar fi evitat, ajung la o cabana si incep fiecare sa moara in acelasi mod in care au murit in viata reala. De fiecare data cand venea moartea sa-i ia, imaginea se blura si era si un miros intepator ce-i deranja pe toti. Era si un orb in film ce rezista pana la final si inca o tipa. o blonda murise la wc cand ii intra in corp un fel de mixer dar varianta sadica si ii face varza corpul, altu era in camera si se sufoca de la miros, s-a aruncat pe geam si i-a intrat cioburi in gat....VA ROGGGG Deja ma seacaaa si vreau sa-l revad

2 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Dacă îți spun numele, faci un suc? =))
Glumesc. Filmul se numește „Reeker" (2005) cu Devon Gummersall (tipul orb), Derek Richardson, Michael Ironside.
http://www.youtube.com/watch?v=ak9T01AANbo
Numai bine!

| Elvina a răspuns:

Poate e Friday 13th, dar nu stiu sigur. Seamana putin ce spui tu. Bafta!