| Magdalena234 a întrebat:

happy Acum ceva timp eu cu iubitul meu ne-am despartit, e adevarat ca au trecut ceva luni dar inca il iubesc.EL acuma iubeste alta fata si poate o sa fie impreuna si eu o sa ii vad in fiecare zi si nu suport gandul asta. Ce sa fac? Cum sa nu il mai iubesc? Cum sa ma impac cu gandul ca eu cu el suntem doar prieteni si ca el o iubeste pe una dintre prietenele mele? ajutati-ma va rog sad

Răspuns Câştigător
| RoBoT93 a răspuns:

Singura o sa iti raspunzi la asta, si tot singura o sa treci peste tongue.
Nu e ultima persoana de pe pamant. Daca v-ati despartit, inseamna ca nu va potriveati. E o vorba : fiecare are jumatatea lui, acolo, undeva... big grin