| DeathlyScream a întrebat:

acum doua zile am calcat stramb cand coboram scarile. partea proasta e ca poimaine am banchetul... nu prea ma mai doare doar ca mi s-a umflat foarte urat. In cat timp o sa revina la normal (adica umflatura ca de durut numa doare aproape deloc ) pls dau funda!

Răspuns Câştigător
| DeutssDee a răspuns:

Pai asa mi s-a intamplat si mie ....pe mine m-a tinut o saptamana dar depinde cat de rau ai calcat stramb ...trebuie sa il frectionezi si sa mergi cat mai mult ca sa treaca cat mai repede. funda?