| ShutUp a întrebat:

acum doua zile am obs ca prietena mea cea mai buna s-a taiatsaddar faza e ca nu mi-a supus, nici eu nu stiu de de. oricum se vedea ca rana era facuta putin mai dinainte. abia acum am realizat de ce venea ea doar in hanoracla sc cand afara erau 26 de grade crying sunt putin speriat nici nu stiu ce sa fac, ce sa-i zic crying si cel mai tare ma nelinisteste faptul ca nu mi-a spus.Si eu ma mir cum de am vazut, adica a ascuns asta atat timp, cum o fi putut...va rog ajutati-ma! Dati-mi un sfat sad

3 răspunsuri:
| CandyTetris a răspuns:

Nasol.Poti sa iesi cu ea impreuna cu alti prieteni in oras(sa se simta inclusa in-trun grup).Sa o chemi la tine acasa sa va uitati la filme.Incet-incet o sa se simta mai bine.Incearca sa petreci cat mai mult timp cu ea, facand activitati interesante.Nu-i spune ca stii.O data ca se va simtii prost si se va inchide fata de tine si a doua, va crede ca petreci timp cu ea din mila.Hope I helped.happy

| ShutUp explică:

Spus*

| KeNToF a răspuns:

Poi poate vrea sa fie Emo laughing