| 19961996 a întrebat:

Sall sunt in proces cu un bloc, pentru ca ei au vrut sa ne deie afara si blocul nu era al lor, dar procesul e pe terminate si noi s-ar putea sa castigam dar aia cu care suntem in proces au taiat curentul la ultimele doua etaje ce putem face impotriva lor sa dea curentul din nou vreau sa imi ajut prietena de la etajul acela ajutati-ma dati-mi un sfat

2 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Daca vrei sa te ajutam cel mai bine este sa ne spui cu calm ce si cum, din cele relatate de tine nu prea intelegem multe. Daca este vb de acea societate sau de asociatia de locatari unde este imobilul puteti cere lamuriri de ce va taiat sursa de curent electric.

| fabiola a răspuns:

Nu prea inteleg, cu cine esti in proces, cu asociatia de proprietari, cu un locatar, pe ce motive a vrut sa te evacueze si a intrerupt curentul, tu esti chirias-?