| nicoletacoroiu a întrebat:

Acum o luna m-am despartit de baiatul pe care il iubesc enorm de mult. Ne-am despartit pentru ca m-a vazut cu un baiat din clasa a 6a-a... A fost gelos..nu stiu...Acum ma rog de el sa ne impacam si nu vrea, dar eu il pun pe varul meu sa vorbeasca cu el. Crdeti ca am reusi daca am vorbi cu el fata in fata sau sa-l las liber? dau funda.

4 răspunsuri:
| daffyduckk a răspuns:

Vorbeste tu cu el, e cel mai bine

| nicoletacoroiu explică (pentru daffyduckk):

Am vorbit cu el...si a zis ca nu ma iarta.dar ramanem prieteni...straight face

| daffyduckk a răspuns (pentru nicoletacoroiu):

Atunci chiar nu ai ce face, e bine sa lasi totul sa fie cum e, si sa-ti cauti pe altcineva, si cand va vrea sa fiti din nou impreuna sa nu accepti, ca sa se simta si el cum te simti tu acum. big grin

| nicoletacoroiu explică (pentru daffyduckk):

Multumesc pentru ajutor