| zahre a întrebat:

Buna,TPU! Acum un an mi-am facut un cont pe "Wattpad".Am postat trei carti,dar am un numar mult prea mic de vizualizari, de comentarii si de voturi nici nu vreau sa va mai spun...Am doua rugaminti la voi:Prima:Vreau sa va dau link-ul la doua din ele http://www.wattpad.com/story/16976585-being-human si sa-mi spuneti SINCER,cu sau fara jigniri, parerea voastra. http://www.wattpad.com/story/16169738-zece-scrisori-pent ru-tine
A doua rugaminte, e sa-mi dati idei de alte site-uri asemanatoare cu "Wattpad".
Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Electro622 a răspuns:

Buna..am citit cate ceva din ce ai scris,nu chiar tot.dar ce am citit mi-a placut,iar eu sunt o persoana critica in ceea ce priveste cartile si nu citesc orice,eu chiar cred ca ai potential,si imi pare rau ca oamenii din zilele de azi nu stiu sa recunoasca un talent sau sa aprecieze o munca bine facuta, imi pare rau ca nu ai multe comentarii si voturi, eu o sa fac tot ce pot ca sa iti poti promova cartile in continuare, daca vrei sa ajungi departe eu zic sa continui sa scrii, iar lumea iti va aprecia munca pana la urma..eu iti urez succes, si sper ca vei tine cont de parerea mea happy