| anonim_4396 a întrebat:

Acusi implinesc un an de cand sunt impreuna cu un baiat si as vrea sa-i fac ceva dulce. Dar problema e ca nu poate sa manance, nu ca nu ar vrea..si nu stiu ce sa faccrying

2 răspunsuri:
| teosbeos a răspuns:

Daca nu poate gandeste la alt ceva ex: scrie-i o felicitare, iai un cadou care sa-i placa si lui. nu conteaza ce doar gestul conteaza sau mergeti sa va llimbati prin parc. MULT NOROC!

| Nupsygirl7 a răspuns:

Daca nu poate sa manance, inseamna ca e bolnav, eu stiu? Daca chiar e bolnav inveseleste-l!
Sau poate e alergic la ce vrei tu sa-i faci dulce, gandeste-te la altceva...
Data viitoare precizeaza bine situatiawinking