| Anonim_9392 a întrebat:

Sunt cu o fata de o luna si ceva... ea are 19 ani iar eu implinesc acusi 18 si chestia e ca ea ar cam vrea sa ajungem la alt nivel cu relatia asta doar ca problema e ca nu stiu cum sa incep deoarece e diferenta asta de varsta si ma simt putin jenat straight face. un sfat va rog happy

8 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ok. Problema e cam aşa.
Şi eu mi-am început viaţa sexuală cu o parteneră mai mare.
Dacă şi ea e virgină atunci e fix aceiaşi chestie.
Dacă ea nu e, las-o pe ea să te înveţe şi-o să-ţi placă mult tare.
Dacă ea e virgină şi tu nu, nu văd care-i problema, comportă-te exact la fel.
Nu ai de ce să te simţi jenat şi nu ai de ce să-ţi pară rău. Dacă vă iubiţi totul e în regulă şi totul e permis câtă vreme vă place amândurora. Nu fi deloc stresat că atunci iese prost.
Fii natural şi comportă-te ca luat de val şi o să meargă bine.
Am putut eu la 14 ani şi jumătate, poţi şi tu la 18winking

Succes!

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Si ce are diferenta de varsta de numai 1 an cu sexul?hee hee

Nu inteleg cu ce te deranjeaza din moment ce deja aveti o relatie!

E prea devreme pentru tine ca sa faceti sex?! Daca da, atunci esti primul baiat pe care 'il aud' spunand astahee hee

E o premiera!

| Hombre a răspuns:

Asta e diferenta? Stai linistit mergi inainte nici ea nu stie prea multe, veti invata amandoi.

| Filly_6570 a răspuns:

Multi s-ar considera norocosi in situatia ta. Daca nu stii cum sa avansezi las-o pe ea sa iti arate nu e nici un motiv de jena.

| sbk a răspuns:

Diferenta mare de varsta nu e, iar daca va cunoasteti bine eu zic sa treceti peste si o sa vezi ca e foarte bine si din punctul asta de vedere, insa vezi sa nu incurci sentimentele cu sexul niciodata, o sa iasa un lucru neplacut

| BaByTzZa a răspuns:

Intr-o relatie nu conteaza varsta conteaza ca voii va iubiti si ca vreti sa ajungeti la alt nivel... vb si cu ea si spune-i ce ai pe suflet...si asa o sa ajungeti la o concluzie happy si las-o pe ea sa faca primul pas daca tie tie jenahappytonguepwp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

esti ratat frate!~

| adinad a răspuns:

In primul rand trebuie sa stii ca pasul asta il faci numai daca iti doresti si in nici un caz nu trebuie sa te lasi constrans sau sa faci chestia asta din obligatie.
Apoi, daca iti doresti dar nu prea ai idee cum, cauta pe net info despre subiectul asta.Stai linistit in privinta diferentei de varsta.Nici nu se simtehappy
In orice caz, dupa parerea mea esti norocos si multi ar dori sa fie in locul tauwinking