| SchiZz20CMrecords a întrebat:

Buna TPU AJUTOR!
am o problema cu messu. Imi merge bine internetul, cand bag alt id, dar am o problema cu idul pe care intru eu cel mai des.
Cand bag id ul si parola imi apare asa : We can´t sign you in to Yahoo Messenger
There might be a problem with your Internet connection.Make sure your computer is connected to the internet. Click Troubleshoot to begin a series of tests to try to diagnose the connection problem.
Ce ar putea fi? mi-a spart cineva parola?
va rog spuneti-mi dau FUNDA la cine ma lamureste

Răspuns Câştigător
| Andrush1796 a răspuns:

Buna! fix acum o ora am avut si eu o problema cu messu,si saptamana trecuta la fel! :d iti schimbi parola si o sa mearga, nu e de la ei, deoarece, cand bag alt id merge! deci incearca asta, schimba-ti parola..sigur o sa mearga! :*:*

| SchiZz20CMrecords explică (pentru Andrush1796):

Pai nu am cum sa schimb parola odata ce nu pot intra pe id sad

| Andrush1796 a răspuns (pentru SchiZz20CMrecords):

Iti zic eu ca merge big grin intra pe e-mail, insista ca o sa mearga!

| SchiZz20CMrecords explică (pentru Andrush1796):

Aa gata a mers laughing
iti dau fundita ca meriti
multumesc!

| Andrush1796 a răspuns (pentru SchiZz20CMrecords):

Pentru nimic! big hug :*

5 răspunsuri:
| ℓσνє a răspuns:

Bunahappy!
Si mie imi apare la fel.
Daca traduci ce scrie acolo, ai sa vezi ca e o problema probabil de la ei.
O zi buna!