| qMoonShine a întrebat:

Am 13 ani și am vrut să îmi pun anul real pe facebook, pentru că scria că sunt în 1999, nu în 2001. Deci, după ce am făcut aia am lăsat până la urmă că sunt în 1999, și mi-am văzut de treaba mea pe facebook. Apoi m-a scos. Și câns vreau să intru scrie asta : Account Disabled
Your account has been disabled. If you have any questions or concerns, you can visit our FAQ page here.
Și zice că a fost dezactivat pentru că : You must be at least 13 years old to be eligible for a Facebook account. Your account was removed from Facebook because we determined you aren't old enough to maintain an account at this time.
Cum mi-l activez din nou? Aș putea? Răspuns repede!

2 răspunsuri:
| qMoonShine explică:

Da, dar eu am cont si e dezactivat k nu am 13 ani
. Intrebarea mea e daca in 21 mai anul asta o sa mi se activeze, pentru ca atunci fac 13 ani.

| SoBerzerk a răspuns:

Dacă nu ai 13 ani ÎMPLINIŢI, nu te lasă să-ţi faci cont. Sfatul meu sincer e să mai aştepţi big grin