| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Am 13 ani si am cosuri pe fata. Vreau sa scap de ele in mod natural adica sa nu ma duc la farmacie sa iau medicamente. ma puteti ajuta cu un raspuns? Dau Funda:*

Răspuns Câştigător
| Nicoleta_Murdeala_1995 a răspuns:

E varsta... nu ai ce sa le faci... doar sa nu le mai spargi. le lasi in pace. si sa te speli cu apa si sapun. e cel mai bine. crede`ma

2 răspunsuri:
| yaVanilla a răspuns:

Incearca cu pubra de argila, se gaseste in farmacii, nu este scump si se foloseste ca o masca.
Sper ca te-am ajutat. Multa bafta!; d

| popeasca a răspuns:

Crema Himalaya Acne-n-Pimples e super buna si e 12 lei. O gasesti in farmacii. Si din cand in cand da-te pe fata cu ceai de musetel.