| me_1960 a întrebat:

Cum scap de cosuri si puncte negre intr-un mod natural, facut in casa? Nu vreau creme sau produse speciale pentru ca am folosit si nu au niciun efect.Va rog orice raspuns ma ajuta!happy

Răspuns Câştigător
| TheFACKYouTub a răspuns:

Uite,daca ai zis ceva natural,incearca galbenus de ou cu malai amestecat, si te masezi bine pe fata mereu, sa iti scoata cosurile negre din piele.eu folosesc si sunt multumit,si nu imi e rusine sa recunosc, si galbenusul e bun si pentru par, aplicat pe parul uscat inainte de baiewinking
infrumusetare reusita

4 răspunsuri:
| WoKy a răspuns:

Pai in varianta cosurilor cu lamaie sau cu pasta de usuroirolling on the floor
Stiu pare ciudat dar e adevarat, maseaza fata cu zeama de lamaie, de preferat seara ca pana dimineata are timp sa-si fac efectul si o sa vezi ca in 4-5 zile o sa se curete cosurile
Iar cu usturoiul fa-l pasta si puneti pe cos sau pe punctul negru si o sa treaca!
Si incearca cu punctele negre, iei vata si putin SPIRT tamponezi punctul negru si dupa il scoti.Strangi tare si o sa iasa, nu doara asa de tare dar e risc oricum!
Iti spun din propria experienta ca si eu am cosuri de 2 ani si nu mai scap de ele!
Sper ca am fost de ajutor!

| Trollx3 a răspuns:

Te mai speli si tu pe fata, din cand in candlaughing

| me_1960 explică (pentru Trollx3):

Eu te-am intrebat frumos.Nu era nevoie sa iti bati joc. Daca nu te pricepi nu te mai baga in seama!

| Smylley a răspuns:

Sauna. cel mai simplu, cel mai eficient. Scapa corpul de toxine, de puncte negre si cosuri nici nu mai spun. Nu e foarte scump dar iti trebuie un pic de ambitie sa cauti o sauna potrivita si niste banuti, de obicei daca te duci cu inca 3 prietene dai 10 lei