| Anonim33123 a întrebat:

Am 13 ani si nu stiu, nu am idei pentru costumatia de halloween.Nu vreau sa ma fac de rusine la petrecerea de halloween.Va rog,dati-mi niste idei de costume pe care le pot face acasa,si cat mai usor. Apropo, sunt fata! Dau si 10 fundeeee :**:*

Răspuns Câştigător
| ioanaAn a răspuns:

Ai putea sa te dai cu tus la ochi si sa te mai machezi un pic astfel incat sa pari o pisicuta. Stii tu mustacioare si tot tacamu'. Ai putea adauga niste urechi, o rochie simpla si atat. Vezi sa nu pari prea copilaroasa. Totusi nu mai esti la gradinita ca sa ai problema asta.

3 răspunsuri:
| Bianca306 a răspuns:

Eu zic sa te faci o vrajitoare.devil

| AlternoGirl a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=OVPl6HA6M4k Uite aici niste idei destul de simple :)

| ClauClaudia12 a răspuns:

Poti sa te costumezi in pirat sau dracusor(iti pui o fusta rosie si un maieu sau tricou tot rosu si iti cumperi doar niste cornite), daca nu poti sa te costumezi in zana... Funda? :3