| ZCXCV a întrebat:

Va rog dai-mi idei de niste costume de Halloween.Nu-mi spuneti cum se fac, vreau doar denumirea.
Cine imi da cele mai multe idei primeste FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Memo199 a răspuns:

Am o grămadă de idei:
designer vestimentar, star rock, mireasa morții, zână (orice zână vrei tu: Tinker Bell, toamna, iarna, vara, primăvara), Crăiasa Zăpezii, Wonder Women, Storm (de la X-Man), Rogue (de la X-Man), Avatar, un orc, elf, spiriduș, zombie, vampir (astea deja sunt fumate de mult), Honey Bunny (laughing), fantomă, țigancă, Lebăda Neagră, personaje anime, Phineas, Ferb, Tom sau Jerry, Spike sau Tyke, Mikey Mouse, Pluto, Donald Duck, Duffy Duck, Sylvestter, Tweety, Box Bunny, personajele din Looney Toons, etc.
Sper că te-am putut ajuta! happy

4 răspunsuri:
| TheBlackAng3l a răspuns:

Iti zic eu ceva tare in care am vrut sa ma costumez dar a incervenit ceva : AVATAR : si e si usor de pus in practica big grin

| kiddoeraxus a răspuns:

Incearca sa te costumezi intr-un personaj dintr-un anime sau desen preferat sau orice altceva.

| alexandra19961996 a răspuns:

Indian, vampir, fantoma, zana, pirat, naufragiat, cersetor, muncitor, mumie, zombie.....etclaughing

| Andreeaa69 a răspuns:

Poi...:vrajitoare,pisica neagraa,zana,detectiv,politist,drac,batmanlaughing,spiderman sau supermanlaughing,vampir, pirat, cersetor, fantoma, tiganca...cam atea idei de costume stiuwinking