| OttoGiani a întrebat:

Am 14 ani si de un timp imi caut o prietena (ma simt doar pregatit) dar desi am vreo 5 medalii la olimpiade de matematica nu stiu sa numar numarul de fete cu care am incercat asta si am sfarsit doar crezanu~ma fetele penibil.Nu sunt urat ci din potriva dar nu vad sa ma avantajeze cu nimic.Deja sunt descurajat pentru ca eu chiar imi doresc mult o prietena si nt doar pentru aspectul fizic.Multumesc anticipat! Dau funda raspunsului cel mai bun!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Matematica nu are nicio legatura cu potenta.

| bogboy101 a răspuns:

Ia viagra si sa vezi ce matematica bagi la aia in ****.Ti-ai aratat-o vrodataa la o fata? Eua m atins vaginul felelor de la 4 -5 ani la gradinita si faceam laba si tu nsi tu nici cum nu ti-ai aratat-o? Baga id-ul bogdannistor92@yahoo.com sa mai vbim acolo

| silvipisicutza a răspuns:

Din pacate fetele nu sunt interesate de medalii la mate si chestii din astea, ci mai mult de portofel. Thx god nu sunt una din acele fete pe care nu pot sa le suport! In orice caz, daca vrei asa mult prietena, incearca sa te apropii de o fata asemenea tie. Ea nu o sa te ignore... Da' vezi sa nu fie una urata happy

| Rebekka97 a răspuns:

Hmmm...măi depinde si de atitudinea pe care o ai.Incearca sa ai mai multa incredere in tn.Ai zis-o si tu:"Nu sunt urat ci din potriva".Ai abia 14 ani.Nu te descuraja.O sa-ti gasesti tu o prietena.