| djigothinjkkkf a întrebat:

am 14 ani si nu mai sunt virgina.In clasa a 9-a voi trece un control la ginecolog sa vada daca sunt sau nu virgina? Ce se intampla daca sunt depistata

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Nu exista un asemenea control. Cine ti-a spus asta, a vrut sa te minta, sa te determine sa nu iti incepi viata sexuala prea devreme. Stai linistita.

| djigothinjkkkf explică (pentru Aasdfghj):

Dar pe baieti cum ai iau la voiencomat si trec acolo un control

| Aasdfghj a răspuns (pentru djigothinjkkkf):

Nu inteleg intrebarea, imi pare rau.

13 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Nu a existat, nu exista si nici nu o sa existe asa ceva. straight face
Asa ca stai calma. Nu are de unde sa se afle.

| aneliram a răspuns:

Nu, nu te va controla nimeni!

| djigothinjkkkf explică (pentru aneliram):

Mami a spus ca cand era eleva erau controlate atat fetele cat si baietii

| aneliram a răspuns (pentru djigothinjkkkf):

Cum a spus si CoRoDa08, nu exista si nici nu a existat asa ceva.

| AndreiWeisz a răspuns:

Daca esti depistata, o sa vrea si dirigul tau sa treaca pe la tine probabil...

| ShamelessQboy a răspuns:

Dacă te depistează este posibil sa iti puna chiloți de tabla!

| djigothinjkkkf explică (pentru ShamelessQboy):

Fii mai serioasa si nu scrie prostii!

| ShamelessQboy a răspuns (pentru djigothinjkkkf):

Ce, adică nu crezi?
Ai sa vezi tu ce ditamai lacătul o sa iti puna!

| kermit1312 a răspuns:

Probabil o sa iei vreo 15-20 de ani de parnaie, asta in cel mai bun caz

| marinel0099 a răspuns:

Daca nu esti virgina nu poti intra in clasa a 9-a la liceu, costa 750 de lei pe zi timp de o luna ca sa ti-l coasa la loc