| Roxiee a întrebat:

am 16 ani si am sanii foarte mici si toate colegele mele ii au mai mari. ce sa fac sa imi creasca si mie?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai altele mai importante decat sanii.Scoala,in primul rand.De unde stii ca unele din ele nu isi baga bureti in sutien?

| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Buna Roxiee.
In primul rand, la varsta ta de 16 ani ar trebui sa fii preocupata de alte lucruri ( scoala, citit etc).
Dar, daca pe tine chiar te deranjeaza acest lucru, sincer iti pot spune ca o alta metoda mai buna decat silicoane nu este.
Atunci cand o femeie este insarcinata, cred ca deja stii ca i se maresc sanii destul de mult cu laptele cu care mai tarziu ea isi va hrani copilul.Asta este o metoda naturala, dar pe care nu cred ca vrei sa o practici, avand in vedere consecintele : Tu fiind mama.
Nu stiu cat de mult te-am ajutat, dar sper ca vei gasi un raspuns care te va trimite pe calea cea buna si care te va ajuta.
Pa, pa.

| Yasmin875 a răspuns:

Mananca multe lactate si bea lapte.