| OanaM19 a întrebat:

Am 16 ani si vreau sa stiu daca pot calatorii singura cu avionul pana in Italia, si ce acte imi trebuie daca pot. Si m-ar mai interesa cat ar costa un bilet de avion Timisoara-Cuneo sau Timisoara-Milano! FUNDA caspunsului complet! :*

3 răspunsuri:
| Diia94 a răspuns:

Sincer nu cred ca ai voie singura.

| MyssyChrissy03 a răspuns:

Ba are voi singra dar sa ai parinti sau rude la aeroport si eu am plecat cand aveam 12 ani in irlanda si am avut nevoie de parinti la aeroport si imputernicire.and pasaport desigur tu cred ca ai nevoie de astea dar buletin( si sa te astepte cineva acolo) pentru pret da-i un search pe net.pa

| OanaM19 explică (pentru MyssyChrissy03):

Pai da normal. De aici ma pune taicamea si acolo ma asteapta maicamea. Si am buletin, nu cred ca mai imi trebuie si pasaport.