| MariaIoana15 a întrebat:

Am 17 ani și la vara vreau sa ma angajez undeva. As fi vrut ca post de recepționera/ ajutor de recepționera, am trimis cv-uri la hoteluri și unele mi-ai răspuns ca ma vor contacta in Aprilie-mai pentru susținerea unui interviu. Pe ce post as mai putea aplica? Sau ce as putea face sa câștig bani? Mulțumesc.

1 răspuns:
| CristianM22 a răspuns:

Poti fi barman, munca de barman e super, muncesti noaptea, atmosfera faina, pui bautura, stergi 2 mese, strangi niste pahare, castigi destul de bine, si daca esti fata primesti si bacsiswinking