| MariaIoana15 a întrebat:

Cum Vi se pare postul de receptionera pe timpul verii? As vrea sa ma angajez pe acest post intr-un hotel vara. Sunt minora, dar as vrea totuși sa muncesc. Cum credeți ca este acest job? Si dacă ați lucrat, cum sunt colegii de munca? Îți sar in ajutor când ai nevoie?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si minoră si receptioneră? Cam mult vrei.

| Adry05 a răspuns:

Daca tie iti place, mie imi pare putin plictisitor. Acum depinde si de tine dar parerea mea e ca mai bine ti-ai lua ceva de ospatarita, faci bani si din bacsis, si e un job mai activ/alert.

| Miss25JK a răspuns:

Este un job suprasolicitant. A lucra 12 ore cu 24 libere inseamna a -ti da programul, mesele, somnul peste cap. Trebuie sa cunosti o limba straina, la unele hoteluri se cere. Colegii, nu stiu cat iti vor sari in ajutor, fiecare e cu propria responsabilitate. Cauta alt gen de job.

| Amyah a răspuns:

Vezi mai multe despre asta pe https://adnanamatei.ro