| zuzuke94 a întrebat:

Am 19 ani si as vrea sa-mi cumpar un catel rasa pomeranian. Stau la bloc si sunt constienta ca o sa-mi fie putin mai greu sa am gija de el. As vrea sa-mi spuneti va rog frumos experientele voastre in relatia cu catelusul vostru, dar doar cei care stau la bloc as dori sa-mi raspunda la aceasta rugaminte. Va rog sa-mi povestiti avantajele si dezavantajele unui catelus, cat de greu a fost sa-l dresati(stiu ca asta difera de la rasa la rasa) si tot ce credeti ca ar trebui sa stiu inainte sa ma hotarasc sa-mi cumpar un catel. Apreciez sincer orice raspuns al vostru serios.

1 răspuns:
| JayMeatSucks a răspuns:

Avantaje: Ai un prieten bun, te poti juca cu el si asa mai departe. Dezavantaje: Cam face mizerie si posibil cand latra sa trezeasca vecinii. Si apropo, ai grija cu ce il hranesti ca e posibil sa nu digereze orice, ca la oameni, sper sa nu iti vomite pe coridorhappy Asta ii cel mai naspa laughing sper ca te-am ajutat