| EmarfaFrate a întrebat:

Am 20 ani si nu mai am nimic de pierduthappy nu imi mai pasa de viata mea sau ceva de genul si nu stiu unde sa plec. Vreau sa plec undeva si nu stiu unde. M-am gandit sa plec in armata la marina. Voi ce spuneti?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu crezi ca la 20 de ani, ar trebui sa stii ce vrei?
Nu mai ai demult 5 ani sau 15 ani, esti ditamai barbatul la 20 de ani si ar trebui sa stii ce vrei in viata asta!
lasa lumea si intrebatul pe la colturi, ca nu-i normal!
Decide-ti singur viata, in functie de ce esti capabil sa faci si ce vrei tu sa fii.

| EmarfaFrate explică (pentru Violleta2022):

Ioana am vrut sa imi spuna cineva unde as putea sa plechappyzici ca am dat in caplaughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru EmarfaFrate):

Tie ti se pare amuzant, sa ai 20 de ani si sa fii incapabil sa iei o decizie, care iti va afecta toata viata?
Ca mie mi se pare inadmisibil asa ceva!
Ma rog, trateaza-o amuzant si du-te dupa cum te trimit unii si altii, ca cine stie, poate pana la 40-50 de ani, te ei dumirii ce vrei sa faci in viata.

| Volsvagan70 a răspuns (pentru Violleta2022):

Pot face pariu ca tocmai el o sa ajunga un om de succes.
Se vede ca e un om vesel si optimist.