| mirupet a întrebat:

TPU! Am ascultat mai demult o melodie in al carui videoclip canta o femeie in rosu pe langa o orchestra. Imi amintesc cum niste fete sar un gard sa se duca la o petrecere, dar nu i-am retinut numele cantecului sau al cantaretului...

Răspuns Câştigător
| Vera_Nedelcu_Veronica_1986 a răspuns:

Buna, ideea e sa dai mai multe detalii despre melodie sau videoclip. Cine o canta, sau cum se numeste. Daca nu nuymele intregi, macar fragment din nume. Spun asta pentru ca ar ajuta.

| mirupet explică (pentru Vera_Nedelcu_Veronica_1986):

Buna! Multumesc pentru sfat! Memoria mea, insa, nu prea vrea sa coopereze. Dar intre timp am gasit ceea ce cautam.

1 răspuns: