| gagiu30 a întrebat:

Buna TPU am auzit ca vine LALA BAND in brasov e adevarat daca da, cand? fundita

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! pentru moment ei se pregatesc intens pentru spectacol ce va avea loc la Arenele Romane. poate dupa acest eveniment vor anunta unde mai au concerte.
O zi buna!

| CaTaLiNuTzAaA a răspuns:

Jud.Brasov,Oras Brasov, Patinoar olimpic Brasov, 27 octombrie ora 19 daca imi amintesc binehappyBiletele se pot cumpara de la xeroxul de lanca patinoar sau de la patinoar. Funda?happy

| gagiu30 explică:

Si cat costa un bilet