| Amiiii69 a întrebat:

Am auzit ca LaLa Band vine in Galati! Este adevarat? Daca da, atunci spuneti-mi tot ce stiti pentru ca mie nu mi-au dat prea multe detalii. Cel mai bun raspuns Fundaa! love struck

Răspuns Câştigător
| Mariaaa1998 a răspuns:

Bebetsa laLa Band ajunge si la Galati pe data de 29 Septembrie, care pica Sambata, de la orele 19:00.Concertul se va tine la Stadionul Otelul.
Bilete sunt disponibile pentru Galati la: Stadionul "Otelul" (distribuitorii autorizati de bilete), Teatrul Dramatic (tel. 0727.898.269) si Casa de Cultura a Sindicatelor (tel. 0742.754.544)

1 răspuns:
| mirunapopescu87 a răspuns:

Nu vine in Galati. Au un turneu care parca se numeste Like Lala dar Galati nu se numara printre orasele pe car le vor vizita.