| teiubescteiubescteiubescteiubescteiubesc a întrebat:

:* Am doua luni si o saptamana de cand m-am operat de apendicita. La mijloacul lui martie vreau sa ma duc la sala.Are ceva? multumesc! funda:*:X

Răspuns Câştigător
| elenis85 a răspuns:

Nu are nimic, dar trebuie sa faci exercitii foarte usoare, nu uita ca, daca se desprinde operatia e f grav, incepe cu niste exercitii usoare si intreaba si tu antrenoare sau antrenorul, ce ai putea lucra si cum

2 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

De recomandat ar fi sa stai minim 6 luni dupa operatie, ca la cel mai mic efort, se poate rupe cosatura.

| dienutza2012 a răspuns:

Si eu am fost operata de apendicita si doctotul mi-a zis sa nu fac efort timp de o luna si nu are nimic daca mergi la sala numa sa nu faci prea mult efortwinking sper ca te-am ajutat :*