| ItzyxD a întrebat:

happy Am downloadat google chrome si cand vreau sa il instalez ...se instaleaza normal numai ca, cand mai sunt 22 de secunde se inchide instalarea.Stiti cumva de ce?... Funda; x

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil, ai net-ul foarte slab (asa pateam si eu:| cand mai erau cateva secunde, se inchide:|).
Atunci cand instalezi googlr chrome, ai grija sa nu mai ai niciun program deschis (winamp, yahoo messenger etc.). Si asta poate fi cauza:)
Descarca-ti google chrome de pe site-ul oficial:) https://www.google.com/......index.html

Bafta!:)