| BoOoMbOnik a întrebat:

am fost anuntati la scoala saptamana trecuta ca saptamana asta ni se vor da niste burse de merit adica pentru cei care au media peste 8.50 se dau niste bani. ne-au mai dat si anul trecut. iar azi cand am fost sa intreb mi s-a spus ca bursele sunt pentru scoli. nu inteleg. voi stiti ceva? doar cei din Bucuresti. multumesc. funda

1 răspuns:
| Superstar112 a răspuns:

Din pacate nu stiu dar raspunde-mi te rog si mie la niste intrebari merci