| Andreea1095 a întrebat:

Știu ca au crescut bursele.La mine la facultate media minima pentru bursa e 8.50.Eu am 8.60.Semestrul trecut am avut la fel și am primit. Datorita faptului ca s-au mărit bursele înseamnă ca vor fi alocate mai puține burse sau rămâne la fel numărul?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Ar fi culmea. Îți dai seama că nu s-ar realiza nimic însă depinde mult de facultate câte se dau. Eu sincer nu cred că va fi vreo schimbare dacă totuși mai e puțin bun simț.