| didisor6619 a întrebat:

Am fost impreuna cu un tip dar de 6 luni nu mai vorbim. Atunci cand ne intalnim intamplator pe strada nici macar nu se uita la mine. I-a spus unei prietene ca nu vrea sa ma mai vada si ca nu vrea sa mai avem nici o legatura,cu toate astea, eu cred ca inca mai tine la mine. Ce ar trebui sa fac? Cineva mi-a spus ca daca nu se uita la mine inseamna ca inca ii pasa pentru ca altfel ar fi indiferent. Ce pot sa fac ca sa il recuceresc si ce ar trebui sa cred in legatura cu faptul ca nu se uita la mine?

2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Acum depinde de ce anume s-a suparat. Daca motivul despartirii voastre este atat de dureros incat nu vrea sa te vada chiar daca ar simti ceva pentru tine.

| GeorgyyyBuaa a răspuns:

In primul rand ca sa il recuceresti poti face cum l-ai cucerit prima data dupa cum ai spus iti place de el i poti spune sa fiti din nou prieteni si ca tu inca tii la el... si ca nu se uita la tine. poate insemn ca vrea sa te uite sau poate ai dreptate nu stiu ce sa zic pentru ca nu il cunosc pe baiat. s-ar putea sa ai dreptate dar cel mai bine intreaba-l