| deutza_2137 a întrebat:

am fost la gratar si m-am bronzat pe umeri. dimineata m-am trezit si ma ustura tare nici ghiozdanul nu-l mmai pot tine pe umeri.cu ce sa ma dau ca sa imi treaca va rog niste raspunsuri!crying

Răspuns Câştigător
| shifii a răspuns:

Pai exista creme speciale in general mai uleioase, care sunt pentru dupa bronzat. Si sunt si racoroase. Eu m-am ars cand am fost in Egipt si aveam o crema gen spray de la avon si in cateva zile mi-a trecut.(eu care m-am ars din prima zis) Sper ca te-am ajutat bafta:*

2 răspunsuri:
| alessia a răspuns:

Am auzit ca daca te dai cu lapte batut.[ lapte acru] iti trece...incearca poate e bunhappy

| D3e3 a răspuns:

Cu iaurt sau cumparati de la farmacie vreo crema.