| deliaalexandra a întrebat:

TPU, am luat 1, 20 la testul initial la istorie, credeti ca o sa se treaca nota in catalog? noua ne-o spus ca daca le-ar trece ar rotunji nota

Răspuns Câştigător
| chitaramea a răspuns:

Depinde foarte mult de profesor, de liceu si de clasa. Eu sunt intr.un liceu sora mea in altul. Ea da teste initiale la toate materiile si toate sunt trecute in catalog ( deci clar asta depinde de liceu). In clasele 9-11 noua ne dadeau teste initiale dar le treceu in catalog numai copiior care doreau acest lucru( deci aici depinde de clasa ). Iar in clasa a 11 cand am facut prima oara econmie normal ca nu ne.a dat test initial( asta depinde de materie). Oar dupa profesor conteaza si cand va zis daca va zis ca va trece notele inainte de test s.ar putea sa o fi zis.o numa a va faca sa invatati. Dar dca vede ca aveti numa note mici si e un profesor simpatic eu zic ca nu o sa vi le treaca. Bafta!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci rotunjit ai 1 big grin.

| chitaramea a răspuns:

Deci cum a fost profu?! V.a trecut notele in catalog?!

| DeniFlorii30 a răspuns:

Nu o sa le treacă. sunt doar teste initiale. vor sa vadă cat iti amintesti de anul trecut