| anonim_4396 a întrebat:

Am mai postat si pana acum intrebari de genu asta care au leg cu acelasi baiat. E vb despre un amik de al mew pe care am inceput sa il iub dintr-o prostie.

De data asta vr sa va sp tot, ca sa intelegeti bine.

In seara de 23 aprilie ma tot suna cineva cu nr, de fapt imi dadea beep-uri, iar eu curioasa am sunat la nr respectiv unde mi-a rasp un baiat care a vb ff frms cu mine. Dupa ce am facut cunostinta si am aflat cateva lucruri despre noi, pot spune ca devenisem prieteni ff buni, ne sunam vb pe mess etc.La catva timp el mi-a cerut prietenia si eu am acceptat fara ezitare.Simteam ca ma iub, si asta era adv, ma iubea foarte mult.Ideea e ca incepusem si eu sa tin la el, dar nu asa de mult, adica ma simteam bine cu el dar, nu stiu erau alte sentimente, poate il iubeam doar ca pe un amik.In fine.Intr-o zi am incerkt sa il sun si imi rasp el, dupa putin timp imi da un prieten la tell, acesta luandu-ma la misto, si dupa ce am terminat de vb cu baiathu respectiv mi-l da pe,, pr mew" la tell si il intreb la tell fff nervoasa,, Dc imi dai toti aurolacii la tell?"Dupa care el fara sa isi dea seama ii spune pr lui ca l-am facut aurolac.Amicul lui se suparaa pe mine si ma suna, imi vb urat etc...La cateva zile vine aici impreuna cu amicul lui si acesta foarte nervos incepe sa imi vb foarte rautacios.Atunci imi dadusem seama ca il cun pe baiathu acela.Bn doar din vedere.Era un golanashlaughing foarte simpatic.Atunci il asc si ma uitam fix in ochii lui.Nu stiu dc, dar dupa ce am plecat acasa pe drum si inainte de culcare imi apareau ochii lui, si bine nu simteam nimic. Doar ca dupa catva timp cand ii auzeau numele ma apuku fiorii, iar cand il vedeam cu o fata inima imi batea tare, iar ochii mi se inlacrimau.Vazand astea mi-am dat seama ca il plac si am hot sa ii sp pr mew ca numai vr sa fim imp, nu i-am sps motivul deoarece nu vr sa afle nici amicul lui, nici sa se certe ei pentru mine.Asha ca am inceput sa tin in mine toate aceste sent fara sa dau de inteles ce se intampla. dupa ceva timp I-am sps celei mai bune pr ale mele sa vb cu el poate vr sa fim imp, iar el i-a dat un rasp neg sp ca el vrea o printesa.Rsp lui m-a facut sa sufar mult.De atunci le-am sps la toti ca numai simt nimic pentru el, dar era o maaaaare minciunastraight face. Acum 3 seri a venit baiathu cu ink doi pr, mirata am fost ca nu a venit si fostul mew pr. Eu eram afara cu o pr, iar ei se tineau dupa noi ca niste catelusi:X.Noi ne-am dus in parca, iar ei au venit dupa noi. Un pr de al lui a luat-o pe pr meah de o parte, chipurile s-au comblaughinglaughinglaughingiar eu am ramas cu baiathu:X si cu un amik de al lui.In acest timp acesta imi tot sp sa ma dau in leagan cu el, sa ii dau un pupic, sa stau in brate la el, dar eu am facut-o pe dura pentru ca imi era frica sa nu isi bata joc de mine.In acest timp tot venea langa mine pe bank, imi vb frms:X:X:X:X:Ximi placea la nebunie, si imi era frica sa nu imi ies din minti si sa il iau si sa-l :* odatahee heeNici nu stiu ce sa fac... oare ma place si el, sau doar a fost ceva asa pe moment.Cum as putea sa imi dau seama daca ma place intr-adevar? Dau funda! Si scuze ca v-am facut sa cititi atataDbig grinbig grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| underground05 a răspuns:

Cea mai buna modalitate sa stii sigur daca t place e sa vb deschis cu el nu iti fie teama din cate mi,ai zis tu cred ca te place incearca sa il inviti la o plimbare si vb deschis cu el, vei vedea ca nu e atat de greu precum crezi! si daca rezolvi cumva asta lasa, mi un mesaj pup! bafta

3 răspunsuri:
| Elenutza_7555 a răspuns:

Stii.din cate vad eu nu am nici o greseala, doar faptul ca scriu eu cu w sau sh laughinglaughinglaughing crd ca ar trebui sa iti pui o pereche de ochelaritongue

| opium a răspuns:

Mai copila,ti-a zis bine,invata sa scrii si du-te si la oftamolog sa iti puna tie ochelari. Vrei greseli? Ia de¨aici: ¨ff frms¨,¨doar din vedere¨,¨cand ii auzeau numele ma apuku fiorii¨, etc., mi-e sila sa le caut pe toate.In caz ca ai sub 11 ani, lasa baietii si apuca-te de carte, daca ai peste 11 ani...e grav ca ai ¨discursul¨ asta si ca nici macar nu esti constienta de propriile greseli.

| Zborfărăaripi a răspuns:

Învață să scrii, oke?