| Roxanna112345 a întrebat:

am mare nevoie de ajutor:m-am inscris la un concurs de desene si trebuie sa fac o poveste din niste desene in care eu sa fiu IN rolul principal.n-am idei.straight face
Cine imi da cele mai bune idei-FUNDAA!:*

Răspuns Câştigător
| 2B a răspuns:

Buna!
Desenul trebuie sa fie color sau alb negru...Nu conteaza! Bun deci ai putea sa faci niste oameni mai mici langa tine, sau la marile egala cu tine dar nu toti, si daca vrei ca desenul sa iasa in evidentabig grinaca il faci color! Foloseste culorile pure intense pe tine, iar pe ceilalti, fale mai palide.Idei: ai putea sa te faci intr-un parca vorbind sau jucand jocuri poti sa faci o lucrare dinamica, iese mai mult in evidenta! Deseneaza si niste elemente dinamice niste animale in miscare, daca nu te pricepi la de astea gaseste elemente si exemple pentru desen! Sper ca te-am ajuta! Mult success in continuare!

4 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Stai să analizez puțin! Deci tu te-ai înscris la un concurs, probabil că ai citit regulamentul înainte, fără ca măcar să ai idei. Interesant!
Iar acum tu te aștepți să gândim și pentru tine?

| Roxanna112345 explică (pentru positivity):

Daca nu vroiai sa ma ajuti trebuia sa nu comentezi nimic! In plus nici macar nu ai de unde sa cunosti exact situatia deci din moment ce nu vrei sa-mi fi de ajutor, te rog sa lasi comentariile rautacioase!
O zi buna si tie!

| p3dro5 a răspuns:

Poti face desene cu tine in drum spre scoala, citind o carte, plimbindu- te in parc, calatorind in excursie la munte la mare cu familia, cu prietenii, cu un animal preferat etc.

| tudi20 a răspuns:

Poti face gen poveste de dragoste sau nu stiu exact happy