| VasileMoldova a întrebat:

Am mare nevoie de ajutorul vostru. Mi se deschid multe reclame. Chiar si atunci cand browserul este inchis sau cand nu fac nimic pe browser. ce ma fac. Am sters toate extensiile. Mi sa mai dat un sfat ca sa ma duc la control panel si sa dezinstalez programele suspecte. Sincer sa fiu doar 2 mi se par suspecte dar vreau si parerea voastra.Aceste programe sunt: shadowsocks version 1.2 si shutdown time version 1.0. Astept pareri.

1 răspuns:
| RainmakerX a răspuns:

Atata timp cat nu stii de programele acele, inseamna ca nu sunt instalate de tine deci iti fac rau. Inainte de a le sterge fii atent sa nu apartina unor aplicatii pe care le folosesti caci dupa aceea s-ar putea sa ai neplaceri.

Eu folosesc opera si nu am probleme cu reclamele datorita extensiei adblock.
O gasesti pentru mai multe browsere. Succes!