| anonim_4396 a întrebat:

Salutare.Iubesc un baiat iar in ultimul timp in cred ca si el ma place.Imi viziteaza profilul pe o retea de socializare ceea ce inainte nu facea deloc, ne sarutam la jocuri de genul "Adevar sau provocare" iar cand trebuie sa pupe pe cineva pe obraz imi spune " Nu fi geloasa ", uneori ma lasa sa ma joc in parul lui iar el se culca pe picioarele mele, dar tot cred ca mai tine la fosta iar fosta lui are un nou prieten iar eu vreau sa ii spun ca vreau sa fim mai mult decat prieteni doar ca mi-e teama pentru ca anul trecut am facut acest pas iar el mi-a spus ca nu simte nimic pentru mine, iar cand e si fosta prin preajma nu vorbeste deloc cu mine si am vazut in mobilul lui mesaje de la fosta cum el i-a propus intalnire sau mesaje gen " Sunt singur acasa, vino pana la mine " Au durut mult acele mesaje, deoarece eram in public cand le citeam si nu m-am putut abtine si am plecat iar prietena mea cea mai buna a venit dupa mine iar la o minuta a venit si el, apoi a doua zi m-a intrebat de ce sunt suparata si l-a intrebat si pe cel mai bun prieten acelasi lucru, nu stiu ce sa mai cred, il iubesc enorm iar in curand e sfarsitul verii si voi pleca din nou peste hotare iar el tot va pleca.Cum sa trec peste acesta perioada nasoala? Dau funda + vot!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.Cred ca te inseli in privinta lui. Poate face acele chestii din cauza ca i-ai spus anul trecut ca vrei sa fiti mai mult decat prieteni si el stie ca il placi. Poate simte si ceva pentru tine dar eu zic sa nu te obosesti in privinta lui.

5 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Probabil că încă nu-l cunoşti aşa de bine cum ar trebui, şi ţinând cont că tu vei pleca relaţia nu are cum să meargă.
Decizia este a ta, să fi deşteaptă.

| bunelutu a răspuns:

Daca asazisul baiat tine la tine si te iubeste niciodata nu te va face cum a procedat el sa nu te bage in seama sa se intalneasca cu fosta, mesaje, eu zic sa nu te obosesti in privinta lui.Toti astia care merg din floare in floare cautadoar aventuri silasa fetele cu inima distrusa.

| bunelutu a răspuns:

Buna am citit intr-un comentariu facut de tine ca pleci prin Belgia.te rog daca poti sa imi daii niste detalii despre ce acte iti trebuie. eu vreau sa plec la munca.

| Céline7 a răspuns (pentru bunelutu):

Am auzit ca poti sa vii cu pasaportul.(roman)

| bunelutu a răspuns (pentru Céline7):

Multumesc