| LarissaMouse a întrebat:

am nevoie de ajutor! am in lista de mess un id al unei persoane. dupa numele id-ului nu stiu cine e acea persoana, dar ea ma cunoaste.stiti cumva cum as putea afla? fara sa intreb persoana respectiva...va roog.chiar nu stiu cine e. dau cea mai mare funda!

5 răspunsuri:
| BeibbG a răspuns:

Poii thinking poti sa intrebi alte persoane thinking Daca stiu cine e thinking Alta modalitate nu stiu thinking Sper ca ti-am fost de ajutor straight facehee hee

| Roxy_9585 a răspuns:

Nu conteaza cine este, dar daca acea persoana te enerveaza ar fi bine sa il pui pe ignore;

| Roxy_9585 a răspuns:

Poate e un coleg de clasa;

| yonesss a răspuns:

Caut-o dupa id pe facebook sau pe hi5 daca are sigur iti dai seama cine e eu asa fac:d

| mafka a răspuns:

Buna! daca as fi in locul tau as da acel id la o prietena si ea sa faca cunostinta cu el sau ea si sa-ti spun atot! mult succes!:*