| Mateooo a întrebat:

Buna TPU am nevoie de ajutor am o prietena care ramane corigenta la mate si vrea sa isi ia meditator in vara asta stiti pe cineva care sa faca la el acasa nu la elev in timpul verii app e din bucuresti mersi dau funda big grin

1 răspuns:
| andrei2000_6203 a răspuns:

Cunosc o invatatoare foarte buna am terminat anul cu ea este foarte buna este din bucuresti sta pe langa ateneu e ma ideparte de fapt si daca gasesti e un bloc m65 scara 1 du-te si vezi dar e cam scumpastraight face