| NiCoZuZu a întrebat:

Buna TPU.Am nevoie de ajutorul vostru.4 baieti ma plac da eu plac un alt baiat care nu se afla in grupul asta nu stiu daca el ma place dar eu sunt moarta dupa elsad.Ce ar trebui sa fac? Dau funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| elenaruxandramadalina a răspuns:

Sa vorbesti cu el! Sa-i spui ce simti daca va intelegeti bine, sau ai putea pur si simplu sa nu-i spui daca esti sigura ca nu te place.

5 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Pisica până când nu ridică coada, nici motanul nu se dă la ea.

| Iubibilăă a răspuns:

Spune-i ce simti.
Iti doresc succes in viata, pa, pa.

| dnk10 a răspuns:

Interesant cum stiti voi toate numarul exact al baietilor care sunt "in limba" dupa voi ^_^... daca iti place de vreun baiat il abordezi cu curaj si gata.

| sangrela a răspuns:

Pai da-te si tu pe langa el, vezi ce ganduri are, poate el are prietena. apropie-te ince, incet de el.

| ungfindaudivin a răspuns:

Give him sex